Kurumsal Kimlik | Marquon

girişimini markalaştır!
kurumsal kimlik
paketleri ile kimliğini inşa et.

Paketini seç
Paketleri incele ve girişimine en uygun olanı seç.
Formu doldur
Paketin hizmet formunu detaylıca doldur.
iyziLink ile güvenle öde
Pakete ilişkin iyziLink ödemesini güvenle yap ve projeyi başlat.

yüzlerce girişim, kobi ve şirketin
tercihi marquon!

girişimin için
kurumsal kimlik paketleri

Basic

Basic Paket

Kurumsal Kimlik içeriklerini içeren temel girişimcilik paketidir.

3 adet logo tasarımı
Kartvizit tasarımı
Antetli kağıt tasarımı
Diplomat zarf tasarımı
Cepli dosya tasarımı
-
-
-
-
+1 revize hakkı
-
20 günde teslim
Standart

Standart Paket

Zenginleştirilmiş alternatifli kurumsal kimlik içerikleri içeren pakettir.

5 adet logo tasarımı
Kartvizit tasarımı
Antetli kağıt tasarımı
Diplomat zarf tasarımı
Cepli dosya tasarımı
Yapışkanlı bloknot tasarımı
Küp bloknot tasarımı
Z Kırımlı broşür tasarımı
Kurumsal kimlik yönergesi
+2 revize hakkı
-
25 günde teslim
Premium

Premium Paket

Tam kapsamlı kurumsal kimlik içeriklerini içeren pakettir.

7 adet logo tasarımı
Kartvizit tasarımı
Antetli kağıt tasarımı
Diplomat zarf tasarımı
Cepli dosya tasarımı
Yapışkanlı bloknot tasarımı
Küp bloknot tasarımı
Z kırımlı broşür tasarımı
Kurumsal kimlik yönergesi
+3 revize hakkı
3 adet hediye post tasarımı
30 günde teslim

Paketleri karşılaştır ve paket kapsamlarını detaylı olarak incele:

Paketleri Karşılaştır
Basic
Standart
Premium
Logo tasarımı

Markanızın özgünlüğünü vurgulayan, profesyonelce tasarlanmış logo çözümleri sunuyoruz.

3 Adet
5 Adet
7 Adet
Kartvizit tasarımı

Markanızı yansıtan ve markalaşmanızı destekleyen özgün kartvizit tasarımı, size özel olarak sunulur.

Antetli kağıt tasarımı

Kurumsal kimliği en iyi şekilde yansıtan antetli kağıt tasarımlarımız, profesyonellik ve özgünlükle sizler için özenle sunulur.

Diplomat zarf tasarımı

Marka kimliğinize uygun diplomat zarf tasarımlarımız, profesyonellik ve özgünlük ilkesiyle hazırlanarak sizlere sunulmaktadır.

Cepli dosya tasarımı

Kurumsal dokümanlarınıza özel cepli dosya tasarımları, ekibimizin profesyonel dokunuşuyla sizlere özenle sunulmaktadır.

Yapışkanlı bloknot tasarımı

Paket kapsamında yapışkanlı bloknot tasarımları, işlevselliği ve çekiciliği bir araya getirerek sizler için özenle hazırlanır ve sunulur.

-
Küp bloknot tasarımı

Paket kapsamında işinizi ve mesajınızı hedef kitleye etkili bir şekilde iletebilmeniz için özenle hazırlanarak sizlere sunulur.

-
Z Kırımlı broşür tasarımı

Paket kapsamında Z kırımlı broşür tasarımlarımız, mesajınızı ilgi çekici bir biçimde aktarabilmeniz için titizlikle hazırlanır ve sizlere sunulur.

-
Kurumsal Kimlik Yönergesi

Paket kapsamında markanızın sürekli olarak güçlü ve etkili bir şekilde temsil edilmesini sağlamak amacıyla özenle hazırlanır ve tarafınıza sunulur.

-
Revize hakkı

Revize hakkı ile memnuniyetinizi önceliyor ve işinizi güvence altına alıyoruz.

+1
+2
+3
Teslim süresi

Siparişinizin alınmasından itibaren teslim süresi.

20 Gün
25 Gün
30 Gün
Sözleşme güvencesi

Siparişe ilişkin iyziLink ödemesi öncesinde ilgili tüm sözleşmeler tarafınıza iletilmekte ve elektronik sözleşmeye taraf olarak kendinizi hukuki güvenceye alabilmektesiniz.

İyziLink ile güvenli ödeme

Kredi kartı ile iyzico güvencesi ile iyziLink aracılığıyla paket ödemesini yapabilmektesiniz.

girişim, kobi ve şirketin için
formu hemen doldur!

başarılı bazı
kurumsal kimlik çalışmalarımız

3 başlıkta
kurumsal kimlik hizmeti

Yaratıcılığınıza ve organizasyon yeteneklerinize sınırlar koymadan çalışmanıza yardımcı olacak bir dost arıyorsanız, doğru yerdesiniz!

Yapışkanlı bloknotlar; fikirlerinizi yakalamak, planlarınızı düzenlemek ve ilham kaynaklarınızı organize etmek için sizlere eşlik edecek mükemmel bir sözlük görevi görür.

Notlarınızı duvarınıza asarak, ofisinizde düzenli bir şekilde saklayarak veya herhangi bir yere yapıştırarak, her an ilhamınızı yakalayabilirsiniz. Yapışkanlı bloknotlar, markanızın renkleri, logosu ve tasarımıyla özelleştirilebilir. Böylece, marka kimliğinizi güçlendirebilirsiniz.

Yapışkanlı bloknotlarla işinizi kolaylaştırın ve markanızı özgünleştirin. Markanızı daha etkili bir şekilde tanıtmak için Marquon Digital hazır, peki ya siz?

Eşsiz bir biçimde bir araya gelen renk ve semboller bütünü markanız için neler mi yapabilir? Logonuz markanızın değerlerini ve kimliğini yansıtır. Marka isminiz hatırlanmadığında yaratıcı bir logo ile akıllarda kalmanız mümkün.

Marquon ile yaratılan logolarınız ilk bakışta akılda kalacak, dahası özgün tasarımları ve güzellikleri için dönüp defalarca bakılacaktır. Marka değerleriniz ve marka kimliğiniz ile harmanlanarak profesyonel bir dokunuş ile tasarlanan ve zariflikleriyle dikkat çeken logo tasarımları için tek adresiniz Marquon.

Markanızı büyülemek ve büyütmek için buradayız! Sloganlarımız ile şaşırtıyor, metinlerimizle merak uyandırıyoruz ve markaların kalbine dokunuyoruz. Markanızın kimliğini analiz ederek, onu en güçlü hale getirmek için çabalıyoruz.

Kalemimizi elimize alarak kelimelerin dans edişine şahit oluyoruz ve markanızı kelimelerin dünyasına doğru derin bir yolculuğa çıkarıyoruz. Markanızın içerisindeki potansiyeli ortaya çıkarmak için sözcükler ile markanızın hikayesini ilmek ilmek dokumaya başlıyoruz.

Binlerce markanın unutulmaz sloganını yaratmış olmaktan gurur duyuyoruz. Gücümüzü kelimelerden alıyor ve markaları yaratıcılıkla buluşturarak ön plana çıkmalarını sağlıyoruz.

Hedef kitlenizin zihni ve kalbi ile markanızı bütünleştirmek için kreatif sloganlar oluşturuyoruz. Markanızın gücünü doğru zamanda doğru yerde gösteriyoruz. Sloganlarımız ile sizleri şaşırtmaya ve markanızı en yükseğe taşımaya hazırız. Peki siz Marquon Digital ile tanışmaya hazır mısınız?

aklınıza takılanlar için
sık sorulan sorular (sss)

Revize süreci nasıl işliyor?
Revize süreci, sizinle yaratıcı fikirlerimizi paylaşırken iş birliği içerisinde hareket etmemizi sağlar. Aldığınız hizmet doğrultusunda içinize sinmeyen kısımlar olduğu taktirde yazılı bir feedback olarak bizlere iletmenizi rica ederiz. Böylelikle isteklerinizi daha iyi anlar ve sizlere farklı çalışmalar ile geri dönüş sağlayabilmek adına çalışmalara başlarız.
Revize için geri bildirim sürecinden sonra satın almış olduğunuz pakette bulunan revize sayısı doğrultusunda hakkınızı kullanarak yeni bir logo oluşturulmasını ve beğeninize sunulmasını talep edebilirsiniz.
Projeyle ilgili taleplerimi nasıl iletebilirim?
Markanıza ve bütçenize uygun olduğunu düşündüğünüz paketin altında yer alan formu doldurarak bizimle en kısa sürede iletişimi geçebilirsiniz. Sizleri daha yakından tanımak ve isteklerinize en uygun şekilde karşılık verebilmemiz için formda yer alan bilgileri eksiksiz bir şekilde doldurduğunuzdan emin olunuz. Böylece hayallerinizden ve taleplerinizden konuşmaya başlayabiliriz.
Paket içeriğini değiştirebilir miyim?
Elbette! Müşteri memnuniyetini en üst düzeyde tutmak ve markalarınıza özelleştirilmiş hizmetler sunmak amacı ile paketlerimizde değişiklik yapabilme fırsatı sunuyoruz.

Paketinizde değişiklik yapmak istediğinizde bize e-posta veya WhatsApp yolu ile ulaşarak özel teklif talebinde bulunmanız yeterli olacaktır. Profesyonel ekibimiz ile ihtiyaçlarınızı değerlendirerek sizlere en uygun çözümü sunacağımızdan emin olabilirsiniz.

Hangi paketi seçmeliyim?
Marquon’da her bütçeye ve markaya uygun markalaştırma paketleri bulunmaktadır. Bunlar; basic paket, standart paket ve premium paket olarak sunulmaktadır. Markanızın kimliği, değerleri, amacı, hedef kitlesi gibi unsurlar sizin için en uygun paketi seçebilmeniz için belirleyici olan unsurlardandır. Bu doğrultuda paket içeriklerini inceleyerek ve yer alan formu doldurarak, Marquon ile beraber markanız için en doğru paketi seçmek için adım atabilirsiniz.

Bize Hemen Ulaş

Aklına takılan her soruyu bize e-posta veya WhatsApp yoluyla sorabilirsin.
Mesaj Gönder!
1
Hemen Mesaj Gönder!
Scan the code
👋 Merhaba!
Size nasıl yardımcı olabiliriz?