Grafik & Tasarım

Grafik & Tasarım Nedir?

Grafik & Tasarım Hizmeti Neden Önemli?

Grafik tasarım hizmeti hakkında konuşmaya başlamadan önce şu konuyu netleştirelim: Görsellik, her şeydir. İlk izlenim, merak uyandırma, akılda kalma, tutku ile bağlama, öz güveni yansıtma, kendini ifade etme, daha az kelimeyle daha çok anlatma, daha iyi kavratma… Tüm bunları ve daha fazlasını bir arada mümkün kılmak için estetiğe önem vermelisiniz. Markanız için estetik, grafik tasarım demektir. Marquon olarak logonuzdan başlayan ve poster tasarımlarına kadar uzanan grafik sürecinizi, sosyal medya postlarınızı, reklam tasarımlarınızı, sertifika ve tebrik kartları dahil tüm özel tasarımları, kitle odaklı büyük bir estetik kaygı ve özenle tasarlıyoruz.

Bazı renkleri gördüğümüzde aklımızda o renk paleti ile markalaşmış ünlü markalar canlanır. Hedef kitlenizden kendi markanız için böyle bir reaksiyon istemez misiniz? Grafik tasarım hizmeti ile bunu mümkün kılmak hiç de imkansız değil! Firma içerisinde kullanılan kartvizit, antetli kağıt, diplomat zarflardan firma dışındaki promosyon ürünler, afişler ve araç giydirme tasarımlarına kadar kurumsal kimliğinizi oluşturan tüm materyal ve tasarımları A’dan Z’ye kodluyoruz.

Grafik & Tasarım Hizmeti Kapsamında Neler Yapıyoruz?

Marquon Digital’ın hayalperest kreatif ekibi olarak markanızın ruhunu anlamak adına bir ön araştırma ile çalışmalarımıza başlıyoruz. Markanızı görsel açıdan nerede konumlandırmak istediğiniz ya da henüz buna karar veremediyseniz profesyonel açıdan hangi renk ve çizgilerin marka ruhunuzu yansıtacağı gibi konuları kesinleştirmek bir hayli önem arz ediyor. Başarılı bir şekilde kurgulanmış bir marka kimliğinin sizin markanıza uygun olmayabileceğini unutmamalısınız.

Kurumsal kimlik yaratmak kolay ancak görsel kimliğinize sadık kalmak zordur. Bugün az sayıda işletme, sosyal medya paylaşımlarında dahi markasıyla özdeşleştirilmiş olan renk paleti ve çizgileri kullanma gerekliliğinin bilincinde. Doğru bir markalaşma stratejisi için renk kodlarından logonuzun kullanım şekillerine dek markanız için kurgulanan görsel kimliğe sadık kalmalısınız. Marquon Digital olarak grafik tasarım hizmeti yalnızca görsel kimliğinizi oluşturmuyor, markanızı yansıtan tüm görsel alanlarda yapabileceğiniz paylaşımlar konusunda know how hizmeti sağlıyoruz.

Başarı hikayenizi birlikte yazalım.

#dahaotesivar