Web Tasarım & Mobil Uygulama

Web Tasarım & Mobil Uygulama Nedir?

Web Tasarım & Mobil Uygulama Neden Önemli?

Esnafından yazarına, marketinden startupına artık herkesin bir web sitesi var. Sizin yok mu? Öyleyse gelin, web tasarım hizmeti kapsamında mobil uyumlu, SEO responsive, özel tasarım, hızlı ve estetik anahtar teslim web sitenizi birlikte tasarlayalım. Ayrıca mobil uygulama ve yazılım çözümleri için de Marquon’un becerikli yazılım ekibine güvenebilirsiniz. Rekabet çetin, hayatta kalmalısınız.

Web siteniz ve mobil uygulamanız firmanızın/işletmenizin vitrini konumunda. Artık mağaza gezmeyen ya da masanızın önündeki döner sandalyelere misafir olmayan herkes web sitenizi geziyor! Profesyonel web sitesi yaptırmak için ise güçlü bir altyapı arzusuna sahip olmak gerekiyor. Güçlü bir altyapıya sahip olmak ise yalnızca web sitenizin yazıldığı dil veya tema seçiminden değil, ayrıca 7/24 destek sağlayan hosting firması tercihinden, bulunduğunuz ülkenin mevzuatına uygun hukuki yapıdan ve güvenlik açıklarını kapatacak profesyonel bir ekipten geçiyor.

Web Tasarım & Mobil Uygulama Kapsamında Neler Yapıyoruz?

Web tasarım hizmetinden yararlanırken en önemli sorulardan birini işletmenizin yapısına göre hangi yazılım türünü seçeceğiniz oluşturuyor. Özel yazılım veya hazır yazılım temalar mı tercih edeceksiniz? Bir e-ticaret sitesi yaptırmak mı istiyorsunuz, yoksa kurumsal bir web site mi? Tüm bu sorulara yanıt verebilmek için ne istediğinizi en az sizin kadar iyi bilen ve yol haritanızı çizerken yanınızda olacak bir ekibe ihtiyacınız var. İşte bu noktada mobil uygulamanız veya web siteniz için Marquon!un alanında tecrübeli uzman yazılım ekibine gözü kapalı güvenebilirsiniz.

Tüm cihazlardan ulaşılabilirlik, otomatik güncellemeler ve yüksek işlevsel kabiliyet için web sitenizin yahut girişim fikrinizin mobil uygulamasına da ihtiyacınız var. Profesyonel bir mobil uygulama yaptırmak için ise Marquon’un 100’den fazla mobil projeye imza atmış becerikli ekibine… Gerek web tasarım gerek mobil uygulama yaptırmak için şimdi iletişime geçebilir, aklınızdakileri kodlara dökmek için daha fazla vakit kaybetmeyebilirsiniz.

Başarı hikayenizi birlikte yazalım.

#dahaotesivar