Serüvenimiz Nasıl Başladı?

Yılların Freelance Tecrübesi

5+ yılı aşkın süredir freelance olarak profesyonel ve yüksek kalitede hizmet sağlayan, memnun müşterileriyle daimi olarak çalışmayı hedefleyen, yetenekleriyle müşterilerinin hayallerine katma değerli destek sağlayan, alanında uzman bir ekibin deneyimi ile dinamik ruhunu eşsiz bir ahenkle harmanlayan Marquon, butik çalışma kültürünü benimseyen bir marka ajansı olarak faaliyetlerini sürdürmektedir.

Markanın bir iktisadi teşebbüs için en kıymetli hazine olduğunun bilincinde olan ajansımız, yeni bir marka inşa etmek isteyen girişimcilere, markasını nerede konumlandıracağını ve nasıl bir yol izleyeceğini anlamak, nelere ihtiyacı olduğunu tespit etmek ve bu yolda aksiyon almak isteyen firmalara benzersiz bir iş ortaklığı modeliyle hizmet sağlamaktadır.

Butik Marka Ajansı

Marquon olarak kendimizi butik marka ajansı olarak tanımlamaktayız. Büyük işlere imza atan butik bir ekip olarak müşterilerimizin markalaşma serüvenine şekil veren kapsül projeler üzerinde yoğun mesailer harcayabiliyoruz. Bu yapılanmamız sayesinde yaptığımız işleri maksimum verimlilikle tamamlıyor, kaliteli ve yere sağlam basan projeler ortaya koyuyoruz.

Ekibimiz, zihninizdekileri en iyi şekilde anlamak için doğru soruları soruyor, sizinle etkili bir iletişim kuruyor, hayallerinizi gerçekleştirmek için yanınızda oluyor ve hatta sizinle projeler geliştiriyor. İşte bu çalışma anlayışıyla, markanızı büyütürken her adımda yanınızda olacağız!

Disiplinlerarası Çalışma

Bambaşka disiplinleri ortak paydada buluşturan Marquon’un bünyesinde; Endüstri Mühendisi, Avukat, Yazılımcı, Grafik Tasarımcı gibi farklı meslek gruplarından uzmanlar yer almakta, her biri yeteneklerini güçlü bir uyum içerisinde markalaşma projelerimize kanalize etmektedir.

Bir marka projesi inşa etmeye başladığımızda, oluşturduğumuz taslakları bir hukukçu, bir grafik tasarımcı, bir sanatçı, bir sosyolog, hedef müşteri kitlenizden biri ve hepsinin yanı sıra deneyimli bir marka uzmanı gözüyle incelemekte, değerlendirmekte, analiz etmekte, özgün projelerimizi tamamlayarak vaktinde teslim etmekteyiz.

Profesyonel İş Anlayışı

Marka ajansımızı, 3 kelimede tanımlamak gerekirse bunlar: “Profesyonel, Kaliteli, İlkeli” olacaktır. Keza yalnızca uzmanı olduğumuz alanlarda hizmet vermekte, projeye başlamadan önce gri nokta bırakmamakta, sözünü verdiğimiz konuların arkasında durmakta ve her daim müşterimizin memnuniyeti için elimizden gelenin en iyisini yapmaktayız. Projelerimizi en üst düzey kalitede ve vaktinde teslim ederiz. İşte bu nedenle profesyoneliz, kaliteli işe odaklıyız ve ilkeliyiz.

Neler Yaptık?

Marka galaksisinde yer edinmek için bize güvenin!

Neler Yapıyoruz?

Hangi alanlarda çözüm ortağınız olabileceğimizi öğrenin!

Teklif Alın

Galakside yerinizi almaya hazır mısınız?