SEO & İçerik

SEO & İçerik Nedir?

SEO & İçerik Hizmeti Neden Önemli?

Kim olduğunuzu anlatmak için markanızın kurumsal kimliği tek başına yeterli değil. Tanıtım yazısı, vizyon, misyon, kampanya metinleri, ürün açıklamaları, blog içerikleri ve kendi alanınızda üreteceğiniz makaleler sektörü ve ihtiyaçları tanıyan ehil bir firma olduğunuzu gösteren en önemli donelerdir. Bir de içeriklerin doyuruculuğuna ve SEO optimizasyonuna özen gösterilirse her şey tamam! SEO uyumlu içerik yazdırmak için birazcık desteğe ihtiyacınız varsa her alanda profesyonel içerikler üretebilen editörlerimiz bu konuda da yanınızda…

Potansiyel ziyaretçilerinizi web sitenize çekmek işletmeniz için oldukça önemli bir konu. Zira web siteniz ziyaret edilmiyorsa bir web sitesine sahip olmanız, boş bir dükkânda akşama kadar oturmakla eşdeğer. Dükkanınızın ürünleri oldukça ilgi çekici ve fiyatlarınız uygun olsa bile! İşte bu noktada devreye arama motoru optimizasyonu (SEO) çalışmaları giriyor. Web sitenizin Google gibi arama motorları için arama sonuçlarının ilk sayfalarında ve ilk sıralarında yer alması, ziyaretçileriniz için görünür olması açısından oldukça önemli. SEO uyumlu içerik yazdırmak, web siteniz için yapılan SEO çalışmalarına ek olarak arama motorlarında üst sıralara çıkmanız için oldukça faydalıdır.

SEO & İçerik Hizmeti Kapsamında Neler Yapıyoruz?

Web sitenizde yer alan içeriklerin rekabet ortamında ayakta durabilmek için elbette belirli kaidelere uygun olarak yazılması gerekir. Örneğin özgün olmayan ve farklı web sitelerinden alıntılanan içerikler, arama motorları tarafından kopya içerik olarak algılanacağından içeriklerinizin %100 özgün olması bir hayli önemli. Aksi takdirde bu durum, uzun vadede web sitenizin SEO skoruna olumsuz yansıyacak ve dijital çalışmalarınız için negatif koşullar yaratacaktır.

Marquon tarafından sunulan kurumsal kreatif içerik hizmeti %100 özgün olmasının yanı sıra markanızın kimliğine özel olarak hazırlanmaktadır. Markanızı tam anlamıyla tanıdıktan ve kurum kültürünüze ilişkin bilgiler edindikten sonra firmanızın sesi oluyor ve sizin dilinizle, profesyonel anlatımlar sergiliyoruz. Henüz marka kimliğinizi oluşturmadıysanız ve kurumsal kimliğiniz için Marquon’un yaratıcı parmaklarına güveniyorsanız marka ruhunuza tam olarak uyacak bir dil oluşturuyor ve ürün ve hizmetlerinizin kendilerini ifade etmesine olanak tanıyoruz. Siz de firmanızın parmak izi olabilecek kadar özgün kreatif SEO uyumlu içerik yazdırmak için editörlerimizle iletişime geçebilirsiniz.

Başarı hikayenizi birlikte yazalım.

#dahaotesivar